Юрій Тарасюк привітав працівників Держспецзв’язку з прийдешнім професійним святом

Дата: 24.05.2024 11:34

25 травня Україна вчетверте відзначає День державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації. Це свято  є свідченням визнання важливої ролі, яку відіграють співробітники служби у забезпеченні національної безпеки України в умовах воєнного стану та постійних загроз у кіберпросторі.

У переддень цієї дати начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк привітав з професійним святом усіх, хто боронить український кіберпростір і щодня протистоїть ворожим хакерським атакам. За високий професіоналізм, компетентність й ініціативність відданій справі він вручив подяки начальнику сектору захисту критичної інфраструктури Управління державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Житомирській області Андрію Ахмедову та колективу регіональної служби Держспецзв’язку.

Нехай ця служба, яка сьогодні  забезпечує функціонування державних органів, військових структур, а також критичної інфраструктури, і надалі буде надійним щитом інформаційного простору незламної України.