Укладено договір про співпрацю між БФ «Люмос Україна» та Пулинською територіальною громадою

Дата: 29.05.2024 09:24

З радістю ділимося чудовою новиною! Пулинська територіальна громада та Благодійний фонд "Люмос Україна" об'єднали зусилля для реалізації проєкту "Комплексний захист, освіта та підтримка психологічного здоров'я дітей та сімей, що повернулися та з числа ВПО у Харківській, Сумській та Житомирській областях".

Цей проєкт покликаний:

• Захищати законні інтереси: Допомога тим, хто потребує підтримки у сферах соціального захисту, освіти, охорони здоров'я та захисту прав дітей.
  • Забезпечувати безперебійну освіту: Створювати тимчасові освітні центри у Пулинській, Звягельській та Станишівській громадах Житомирщини, де діти шкільного віку зможуть навчатися без перерви на канікули.
  • Підтримувати психологічне здоров'я: Організовувати дозвілля, додаткові уроки та психологічну допомогу, щоб задовольнити потреби дітей та допомогти їм впоратися з наслідками війни.

Ця ініціатива надзвичайно важлива, адже:

• Вона дає доступ до якісної освіти: Діти, які постраждали від війни, отримують можливість навчатися та розвиватися, незважаючи на складні обставини.
  • Вона надає необхідну підтримку: Психологічна допомога та соціальні послуги допомагають дітям та їхнім сім'ям подолати травми та адаптуватися до нового життя.
  • Вона сприяє розвитку громад: Спільна робота БФ "Люмос Україна", місцевих органів влади та громадських організацій робить життя людей кращим.

Це крок до покращення життя тисяч дітей та сімей у Житомирській області. Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи!

Фото без опису​​​​​​​

Додаткова інформація:

• Проєкт впроваджує благодійна організація "Благодійний фонд «Люмос Україна»" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Україна без сиріт".
  • Фінансова підтримка надається Гуманітарним Фондом для України ([видалено недійсну URL-адресу]).

#ЛюмосУкраїна #УкраїнаБезСиріт #OCHA #UNHCR #ЖитомирськаОбласть #ПулинськаГромада #ДітиВійни #Освіта #Підтримка #Співпраця