У Хорошівській громаді з'явилася сучасна поліцейська станція!

Дата: 29.05.2024 17:21

Відсьогодні жителі Хорошівської громади Житомирської області можуть почуватися ще безпечніше, адже в них з'явилася сучасна поліцейська станція!

Новий поліцейський офіцер, Сергій Литвинчук, вже приступив до своїх обов'язків. Він пройшов ретельний відбір та відповідне навчання, щоб забезпечити громаді якісну поліцейську службу. Для надання якісних послуг Національною поліцією також було придбано службовий автомобіль.

Важливо зазначити, що Хорошівська станція - це не єдина така в області. На Житомирщині вже функціонують понад півсотні подібних станцій, де працюють офіцери громад та дільничні офіцери поліції.

Урочисте відкриття станції відбулось сьогодні за участі  голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка, очільника Головного управління Національної поліції області Олега Трачука, голови Хорошівської територіальної громади Володимира Столярчука, представників органів місцевого самоврядування та місцевих жителів.

Влада робить все можливе, щоб забезпечити українцям безпечне та комфортне життя.