Молодь Миропільської територіальної громади створює свій простір!

Дата: 03.06.2024 09:38

З кінця квітня молоді люди Миропільської громади з ентузіазмом взялися за облаштування нового молодіжного простору. Це стало можливим завдяки громадській організації "Будуємо Україну разом"

Щотижня команда волонтерів збиралася, щоб спільними зусиллями привести приміщення до ладу. Завдяки їхній праці вже підготовлені стіни для поклейки шпалер, зашита гіпсокартоном стеля та встановлені вікна.

Для багатьох з цих молодих людей це був перший досвід волонтерства, і вони з гордістю дивляться на результати своєї праці. Невдовзі простір буде відкрито для всіх охочих, ставши місцем для цікавого та змістовного дозвілля.

Активісти проєкту висловлюють щиру подяку молоді за активність, ініціативу та свідомість! Сподіваємося, що цей простір стане для молоді громади справжнім "другим домом".

Особливу подяку вони висловлюють Івану Леську та його команді за допомогу з найскладнішими роботами.

Наступним етапом стане наповнення простору меблями та технікою. Зараз молодь шукає спонсорів, які б могли у цьому допомогти.