Вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії

Дата: 04.06.2024 10:20

Сьогодні, 4 червня, в Україні відзначається День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації.

У Новогуйвинській територіальній громаді начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк спільно з керівництвом селищної ради та місцевими жителями, учнями взяли участь в акції «Голоси дітей», яку започаткувала у 2021 році Перша леді України Олена Зеленська.

«Ми пам'ятаємо про кожну дитину, яка загинула від ворожих обстрілів, про тих, котрі втратили життя через руйнування своїх домівок, про тих, чиє життя забрала жахлива війна, – відзначив начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк. – Їхні імена назавжди будуть вписані в історію України. В цей день ми висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих дітей, поділяємо їх біль всією країною».

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх дітей, дорослих, мирних жителів та Героїв, які полягли за Україну, внаслідок збройної агресії росії проти України.

Пам'ятаємо! Шануємо! Переможемо!