В особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна ознайомитись з інформацією про розмір субсидії на неопалювальний період

Дата: 06.06.2024 14:20

Пенсійний фонд України надіслав отримувачам виплат повідомлення щодо призначення / непризначення житлових субсидій, а також поінформував про необхідність звернутися до Фонду, якщо така потреба існує.

👨‍💻 Повідомлення розміщено в особистому кабінеті заявника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

ℹ️ Щоб ознайомитись з інформацією, необхідно зробити кілька кроків.

🔘 Крок 1️⃣. Зайдіть на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України 🌐 www.portal.pfu.gov.ua.

🔘 Крок 2️⃣. Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або Дія.Підпису, або ID.GOV.UA. Увійдіть в особистий кабінет.

🔘 Крок 3️⃣. У меню зліва оберіть рубрику “Мої повідомлення“.

🔘 Крок 4️⃣. У вікні, що з’явиться на екрані, перейдіть в “Індивідуальні повідомлення“ та ознайомтесь з текстом повідомлення щодо житлової субсидії.