26 червня - вебінар «Забезпечення доступу ОМС до міжнародних платформ та алгоритм реєстрації для участі у грантових конкурсах щодо управління активами ТГ»

Дата: 19.06.2024 16:44

Програма USAID DOBRE запрошує взяти участь у вебінарі на тему: «Забезпечення доступу ОМС ТГ до міжнародних платформ та алгоритм реєстрації на них для участі у грантових конкурсах щодо управління активами ТГ».

Дата та час проведення вебінару: 26 червня 2024 року (середа), о 10:30.

Вебінар має на меті ознайомити представників органів місцевого самоврядування з вимогами щодо участі у грантових конкурсах з управління активами на рівні територіальних громад. Учасники отримають практичні рекомендації щодо реєстрації на міжнародних платформах, ознайомляться з основними вимогами до подання проєктних заявок та дізнаються про успішні кейси реалізації міжнародних проєктів у цій сфері. Цей вебінар спрямований на підвищення компетенцій представників ОМС ТГ у сфері проєктного менеджменту з метою сприяння ефективному залученню коштів донорів для відновлення та розвитку ТГ.

Експерти розглянуть низку питань:

• Актуальні конкурси та проєкти, доступні для участі ОМС ТГ;
  • Огляд ключових порталів грантових та тендерних можливостей, а також міжнародних платформ з пошуку партнерів. Основні етапи та практичні поради щодо реєстрації;
  • Подача проєктних заявок: вимоги до їх змісту, структура та елементи;
  • Презентація успішних кейсів, масштабування позитивного досвіду для покращення місцевих практик;
  • Відповіді на запитання учасників, дискусія щодо специфічних питань та викликів для ОМС у сфері проєктного менеджменту.

Спікери: Олег Кулініч та Юрій Орел, консультанти Програми USAID DOBRE.

Реєстрація: Для участі зареєструйтесь за посиланням. Реєстрація буде завершена 24.06.2024 о 18.00. Зареєстрованим учасникам буде направлено лист про підтвердження реєстрації та посилання на доступ до вебінару.