Офіс підтримки бізнесу "Зроблено в Україні" відкрився в Житомирі

Дата: 21.06.2024 16:00

У Житомирі на базі філії Житомирського обласного центру зайнятості розпочав роботу регіональний офіс «Зроблено в Україні». Відкриття офісу відбулося за участі начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка, заступника начальника Житомирської ОВА Костянтина Лопушанського, директора Державного центру зайнятості України Юлії Жовтяк, директора Житомирського обласного центру зайнятості Ганни Корінної, директора департаменту соціального захисту Житомирської ОВА Оленою Грищук та представників місцевого бізнесу, ЗМІ.

Тут підприємці можуть отримати вичерпну інформацію про урядові програми підтримки українських виробників та умови участі в них.

Фахівці офісу надають практичну допомогу з написання бізнес-планів, оформлення та подачі документів на гранти та інші державні програми підтримки бізнесу у межах політики "Зроблено в Україні".

Серед доступних програм:

• Мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу
  • Грант для ветеранів та членів їхніх сімей на організацію власної справи
  • Грант на розвиток переробних підприємств, модернізацію виробництва
  • Грант для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства
  • Грант для створення або розвитку тепличного господарства
  • Програма пільгового кредитування «Доступні кредити 5-7-9»
  • Програма компенсації коштів за купівлю української сільськогосподарської техніки
  • Іпотечна програма єОселя
  • Програма «Шкільний автобус»

Крім того, в офісі надаються консультації щодо послуг служби зайнятості для малого і мікробізнесу, зокрема надання ваучерів на навчання, компенсацій за працевлаштування безробітних, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, а також за облаштування робочих місць для працівників з інвалідністю.

За словами першого віцепрем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко, офіси «Зроблено в Україні» є лише частиною ширшої політики уряду з підтримки українських виробників. Пріоритет уряду цього року полягає в стимулюванні виробництва, залученні інвестицій у реальний сектор та збільшенні обсягів несировинного експорту.

Мета платформи “Зроблено в Україні” — розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу для посилення економічної самодостатності України. Купувати українське означає давати роботу людям і підтримувати нашу економіку.

Нагадуємо, офіси “Зроблено в Україні” для малого і мікробізнесу є частиною національної платформи “Зроблено в Україні”, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським та реалізованої Міністерством економіки України.