Завдяки "ЕкоЗагроза" виявлено місця незаконного складування побутових відходів у двох громадах Житомирського району

Дата: 26.06.2024 16:58

Два роки тому Міндовкілля запустило застосунок та вебресурс «ЕкоЗагроза», завдяки якому кожен може дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, ґрунту, води та іншу інформацію щодо нашого довкілля. Цим електронним додатком постійно користуються понад 55 тисяч українців, які також можуть повідомляти про всі факти екологічних злочинів проти довкілля, свідками яких вони стали.

Саме завдяки застосунку «ЕкоЗагроза», через який надійшла інформація про несанкціоновані звалища побутових відходів поблизу населених пунктів у двох громадах Житомирського району, сьогодні, 26 червня, під головуванням заступника  начальника Житомирської РВА Павла Куца було проведено засідання районної комісії з виявлення відходів, власник яких не встановлений. Участь у засіданні взяли представники ГУ Національної поліції України в Житомирській області, ГУ Держгеокадастру в області, Державної екологічної інспекції  Поліського округу. Члени комісії розглянули питання ліквідації згаданих несанкціонованих звалищ побутових відходів та ухвалили відповідні рішення щодо упорядкування цих територій, приведення їх до належного санітарного стану.

У застосунку «ЕкоЗагроза» на інтерактивній мапі України можна подивитися:

• дані моніторингових систем щодо якості повітря та рівня радіаційного забруднення по всій Україні;
  • актуальні факти екологічних загроз, спричинених російськими окупантами.

Завантаження додатку – за покликанням: https://bit.ly/ecozagroza_googleplay або https://apple.co/3P7pyJ8.