Привітання начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 08:07

З Днем Конституції України, дорогі земляки!

28 червня 1996 року, 28 років тому, відбулася подія епохального значення – прийняття Основного Закону України, який став фундаментом сучасної української державності. Цей день знаменує собою початок нового етапу в історії нашої країни, кроку до демократії, верховенства права та утвердження гуманістичних цінностей.

Сьогодні, на тлі жорстокої війни, розв'язаної Росією проти України, День Конституції набуває особливого значення. Він підкреслює єдність і згуртованість українського народу, його незламну волю до свободи та прагнення до мирного життя.

Наш Основний Закон чітко проголошує право українців на самовизначення, захист суверенітету та територіальної цілісності держави. Це ті цінності, за які ми боремося, за які гинуть кращі сини та доньки України.

Віримо, що завдяки єднанню, стійкості та непереможному духу українського народу ми обов'язково здобудемо Перемогу і збудуємо сильну, процвітаючу державу, де пануватимуть мир, закон і справедливість.

Нехай День Конституції України стане для кожного з нас днем єднання, днем віри в майбутнє нашої Батьківщини, днем спільних прагнень до розквіту України!

начальник Житомирської районної
військової адміністрації