Навчалися алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій в особливий період

Дата: 28.06.2024 14:56

28 червня відділом оборонної роботи та цивільного захисту, охорони праці Житомирської РВА проведено теоретичні навчання з представниками територіальних громад району, комісією з питань евакуації, спеціалізованими службами цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту субланками Житомирської районної ланки  територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Житомирської області у разі виникнення надзвичайних ситуацій в особливий період».

Учасники навчань опрацьовували практику та навички керівного складу, органів управління, діяльність яких пов’язана зі здійсненням заходів з питань цивільного захисту, щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та захисту населення.

Під час навчання обговорювалися проблемні питання щодо реалізації вимог законодавчих й інших керівних документів з питань цивільного захисту, а також організації виконання завдань за призначенням та визначалися пріоритетні напрямки роботи у цих сферах.