Громади Житомирського району продовжують підтримувати наших оборонців

Дата: 01.07.2024 10:17

Доки на території нашої країни неспокійно, спільний обов’язок громад Житомирського району – усіма можливими засобами допомагати захисникам, які наближають світлий день Перемоги над агресором.

Днями у Березівській громаді  було передано чергову спеціальну техніку на потреби ЗСУ. Участь у цій церемонії взяли за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка – його заступник В’ячеслав Авраменко, Березівський сільський голова Михайло Яромов,  ФОП Андрій Томчук, представники Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Саме завдяки одного з найбільших платників податків громади – ФОП Андрія Томчука – вдалося придбати, шляхом тендерної закупівлі, два телескопічні навантажувачі JCB 531-70. Це вкрай необхідна техніка для наших військових, незамінний помічник у тих місцях, де ведуться інженерні фортифікаційні роботи. Вона не лише полегшує фізично надважку працю, а й в рази скорочує терміни виконання поставлених завдань. Загальна сума двох навантажувачів склала майже 3 млн 200 тис грн.

Тил та фронт – ефективний механізм протидії ворогу. Тому до ПЕРЕМОГИ прямуємо РАЗОМ!