Курненська громада представлятиме Житомирщину на Всеукраїнських спортивних іграх «Рухайся до Перемоги»

Дата: 04.07.2024 12:28

Курненська громада Житомирського району стала переможцем літніх фінальних обласних спортивних ігор серед сільських, селищних територіальних громад до десяти тисяч населення під девізом «Рухайся до Перемоги».

Змагання проходили в селищі Городниця Звягельського району. Учасники мали змогу продемонструвати свої вміння та спортивну майстерність у грі з волейболу, футзалу, шахів, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту та дартсу.

У підсумку представники громади посіли перші місця з настільного тенісу, дартсу, шахів (серед чоловіків), друге місце з дартсу та третє з шашок – серед жінок. А у змаганнях з гирьового спорту громада виборола почесне друге місце. Команди з футзалу та волейболу опинилися на третій сходинці у своїх видах спорту.

Курненська громада, яка в загальнокомандному заліку стала переможцем обласних змагань, представлятиме Житомирщину на Всеукраїнських спортивних іграх «Рухайся до Перемоги», що відбудуться уже в липні.