Привітання начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Дата: 07.07.2024 09:15

Щорічно на першу неділю липня припадає ще одне професійне свято, присвячене нашим захисникам, – День Військово-Морських Сил Збройних Сил України. І вже втретє воїни ВМС відзначають його в умовах повномасштабної війни.

Висловлюю глибоку шану та повагу до них, мужніх, відважних, стійких духом людей, які вдень і вночі несуть бойове чергування не тільки на морі, а й на суходолі та в повітрі. Вагомим підсумком їхньої непримиренної боротьби з ворогом наразі стала втрата Чорноморським флотом країни-агресора близько третини своїх кораблів.

Низький уклін та світла пам’ять тим Героям-оборонцям, хто віддав своє життя за Батьківщину, за її мирне прийдешнє…

Бажаю здійснення найбільшої мрії кожного українця – якнайшвидшої Перемоги над ворогом, і щоб наші військові, які носять форму ВМС, нарешті повернулися до мирного життя і спокійних чергувань.

Слава Військово-Морським Силам України!

Слава Україні!

начальник Житомирської районної