НМТ-2024: Випускники Житомирського району показали високі результати

Дата: 08.07.2024 15:14

Нинішнього року випускники закладів загальної середньої освіти Житомирського району продемонстрували високі результати зі складання національного мультипредметного тесту (НМТ) та досягли найвищого можливого балу з різних предметів – 200.

Так, у ліцеї № 1 міста Житомира дев’ять випускників отримали максимальні результати: двоє з них набрали по 200 балів з двох предметів, а сім – з одного предмета.

Ліцей № 5 міста Житомира може пишатися шістьмома випускниками, які досягли максимальні 200 балів: один – з двох предметів, і п’ятеро – з одного предмета.

Високий рівень знань показали учні ліцею № 23 ім. М. Очерета міста Житомира, де двоє випускників отримали найвищі бали: один з них – з чотирьох предметів, а інший – з одного.

У ліцеї № 25 міста Житомира двоє випускників досягли максимальних результатів з одного предмета. Стільки ж випускників ліцею № 31 міста Житомира отримали максимальні бали теж з одного предмета.

Науковий ліцей Житомирського державного університету ім. Івана Франка також відзначився успіхами: чотири випускники отримали 200 балів з одного предмета. У Житомирському обласному спортивному ліцеї Житомирської обласної ради двоє випускників набрали максимальні бали з одного предмета.

Високими результатами відзначився ліцей № 2 ім. Л.Х. Дарбіняна Коростишівської міської ради: один випускник отримав 200 балів з двох предметів, інший – з одного.

Ліцей № 5 імені Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради також має двох випускників, які досягли високих результатів з одного предмета.

Любарський ліцей №2 Любарської селищної ради теж може пишатися двома випускниками, які досягли максимальних результатів: один – з двох предметів, інший – з одного.

Серед навчальних закладів Житомирського району, які мають по одному випускнику, що набрали 200 балів з одного предмета, варто відзначити:

• Вацлавпільський ліцей Пулинської селищної ради;
  • Чуднівський ліцей Чуднівської міської ради;
  • Ліцей № 1 Коростишівської міської ради;
  • Ліцей № 17 міста Житомира;
  • Ліцей № 24 міста Житомира;
  • Ліцей № 27 міста Житомира;
  • Ліцей № 28 міста Житомира імені гетьмана Івана Виговського;
  • Ліцей № 3 міста Житомира;
  • Ліцей № 34 міста Житомира;
  • Печанівський ліцей (Миропільська громада);
  • Попільнянський ліцей №2 Попільнянської селищної ради;
  • Радомишльський ліцей №4 ім. І. Самоплавського;
  • Черняхівські ліцеї №1  та №2 Черняхівської селищної ради.

Вітаємо випускників з цими визначними результатами, яких вдалося досягнути завдяки наполегливій праці і сумлінному навчанню.