Соціально-психологічні проблеми учнівської молоді Житомирського району вирішуємо спільно

Дата: 12.07.2024 15:44

Цього тижня, в межах співпраці Житомирської районної військової адміністрації та Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну», з ініціативи  відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Житомирської РВА на базі відділу освіти, молоді та спорту Коростишівської міської ради відбулася зустріч психологів, соціальних педагогів, заступників директорів з виховної роботи навчальних закладів Коростишівської, Попільнянської та Брусилівської громад із представниками фонду.

Під час зустрічі було обговорено проблеми молоді в сучасному суспільстві, шляхи подолання наслідків ризикованих типів поведінки та методи просвітницької роботи у вихованні підлітків.

Представники фонду також розповіли про методи взаємодії й можливості співпраці психологів і соціальних педагогів навчальних закладів у формуванні в підлітків особистої системи цінностей. Учасникам було продемонстровано практичні вправи, які допоможуть у роботі зі школярами, зокрема формуванню у них навичок адекватно реагувати на життєві випробування, вміння бачити у негараздах тимчасові труднощі, бажання долати їх тощо.

Такі зустрічі, спрямовані на соціально-психологічну підтримку учнівської молоді, планується провести і в інших 28 громадах Житомирського району.