Привітання Юрія Тарасюка з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 08:08

З Днем Української Державності!

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Української Державності, який ми відзначаємо 15 липня, у день Хрещення Київської Русі – знакової події, що стала духовним і цивілізаційним фундаментом нашої нації.

Сьогодні, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність, це свято набуває особливого значення. Ми згадуємо славних предків – князів Володимира Великого, Ярослава Мудрого, Данила Галицького, Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка –  які своїми подвигами та мудрістю збудували нашу державу і заповідали нам берегти її. Їхній героїзм, стійкість і віра у свою землю надихають нас сьогодні давати відсіч ворогу, який прагне знищити нашу державність і свободу.

Особливу шану і вдячність висловлюю нашим мужнім захисникам – Збройним Силам України, Національній гвардії, територіальній обороні, добровольцям, які ціною власного життя боронять рідну землю від російського агресора. Завдяки їхній відвазі, самовідданості та стійкості ми стоїмо й даємо гідну відсіч ворогу.

Ми, єдиний український народ, щиро віримо у Перемогу! Ми знаємо, що завдяки нашій єдності, силі духу і незламності волі ми обов'язково здолаємо ворога і збудуємо сильну, квітучу Україну. Нехай цей день стане для всіх нас днем єднання, національної гордості та віри у світле майбутнє нашої держави!

Слава Україні! Героям слава! Разом до Перемоги!

начальник Житомирської районної
військової адміністрації