ФК «VIVAD» (Романів) – переможець Кубку Житомирщини з футболу 2024 року

Дата: 18.07.2024 10:20

У Радомишлі відбувся фінал Кубку Житомирщини з футболу «Памʼяті Героїв Небесної Сотні»-2024, який зібрав кращі футбольні команди області. У фінальному матчі зійшлися: «VIVAD» з Романова та «Мал» з міста Коростень.

Напружена гра завершилася перемогою команди «VIVAD» з рахунком 2:0. Вітаємо переможців та їх тренерів з чудовим результатом!

Цей турнір тривав понад три місяці, охоплюючи всю Житомирську область. У змаганнях брали участь команди з обласних центрів та селищ, демонструючи справжній спортивний дух. Турнір став важливою спортивною подією й вшануванням пам’яті Героїв Небесної Сотні, символом єдності та патріотизму.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису