Відбулася зустріч представників бізнесу та керівництва Черняхівської громади в межах проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 25.07.2024 13:43

Днями на Житомирщині в межах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за сприяння команди НУО «Сучасний формат» відбулася зустріч, яка об'єднала представників місцевого бізнесу та керівництва Черняхівської селищної ради.

Під час зустрічі обговорювалася Програма місцевого економічного розвитку Черняхівської громади, до якої буде включено низку заходів, спрямованих на підтримку та розвиток місцевого підприємництва; відбувся обмін досвідом щодо застосування комунікаційних інструментів для розвитку бізнес-спільноти громади.

Крім того, учасники зібрання ознайомилися з актуальними можливостями для отримання фінансової підтримки підприємництва, зокрема це гранти та кредити, які доступні для бізнесу від різних програм та фондів, отримали відповіді на свої запитання та консультації від фахівців проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та НУО «Сучасний Формат».

Зустріч стала важливим кроком  до співпраці між місцевим бізнесом, владою та громадськістю Черняхівщини. Її організатори та учасники висловили переконання, що реалізація спільних проєктів та ініціатив сприятиме створенню комфортного середовища для розвитку підприємництва і покращення добробуту громади.