Інформаційна кампанія Національного агентства з питань запобігання корупції. ВІДЕО

Дата: 13.08.2024 09:05

Анімовані ролики Національного агентства з питань запобігання корупції спрямовані на підвищення обізнаності українців про інструменти громадського контролю, використання яких є важливим чинником запобігання корупції. Вони доступно та зрозуміло роз’яснюють механізми, які дають змогу кожному громадянину долучитися до моніторингу, контролю та участі у прийнятті владою рішень на загальнонаціональному та місцевому рівнях.

Анімаційні матеріали мають на меті через конкретний образ і ситуацію показати, що громадський контроль активних українців є потужним і дієвим способом протидії та попередження корупції. Головна ідея полягає в тому, щоб продемонструвати активну позицію героїв і те, що саме вони обирають своє майбутнє.

Кожен відеоролик завершується закликом до дії, що спонукає глядачів бути ініціативними й використовувати існуючі інструменти громадського контролю для розв'язання конкретних проблем у державі чи на рівні громади.

Також на фінальному кадрі кожного відео відображається QR-код, що веде до навчальних матеріалів на ресурсах НАЗК, де можна отримати додаткові знання з теми.