Протимінна безпека - освітній серіал від Дія.ЦифроваОсвіта

Дата: 14.08.2024 15:44

Освітній серіал «Протимінна безпека» покликаний забезпечити життєво необхідні знання про мінну загрозу та вибухонебезпечні предмети (ВНП). Україна є найзамінованішою країною світу, і кожен має бути обізнаним про потенційні небезпеки в містах і селах.

Дія Цифрова освіта

Серіал охоплює теми розпізнавання та уникнення небезпечних зон, визначення типів мін та ВНП, алгоритми дій у разі їх виявлення. Особлива увага приділяється залишкам ракет, дронів, артилерійських та мінометних снарядів, гранат і авіабомб, які можуть бути знайдені по всій країні. Ви дізнаєтеся, як вони виглядають і як безпечно діяти.

Серіал також навчає розпізнавати маркери й знаки, які вказують на небезпечні території. Прості інструкції допоможуть уникнути небезпек і правильно реагувати в разі надзвичайної ситуації.

Знання, здобуті в межах цього серіалу, можуть урятувати життя. Долучайтеся до перегляду «Протимінної безпеки» і будьте готові до небезпек.

Освітній серіал створено за технічної підтримки ДСНС України у рамках проєкту BBC Media Action, який є частиною проєкту ПРООН в Україні, фінансованого урядом Японії за сприяння Мінцифри для платформи Дія.Освіта.

Серіал можна знайти за посиланням.