У Житомирському районі під час тактико-спеціальних навчань відпрацювали алгоритм спільних дій у надзвичайних ситуаціях. ВІДЕО

Дата: 19.09.2024 15:20

У Житомирському районі, в рамках проведення всеукраїнських навчань, відбулися тактико-спеціальні навчання щодо дій органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту під час виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з аваріями на об’єктах критичної інфраструктури, які виникли внаслідок воєнних дій.

У Житомирському районі під час тактико-спеціальних навчань  відпрацювали алгоритм спільних дій у надзвичайних ситуаціях

До навчань залучалися рятувальники, правоохоронці, працівники Житомирської районної військової адміністрації, представники Тетерівської громади, медики.

Спеціалізовані служби відпрацьовували дії з ліквідації наслідків розповсюдження сильно діючої отруйної речовини (хлору), спричиненого атакою ворожого безпілотника на сховище, де вона зберігалася.

З метою швидкого реагування на умовну подію було скликано позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Житомирській РВА. На місце події негайно прибули усі служби та засоби реагування, які отримали чіткі доручення комісії щодо термінової евакуації  населення, котре потрапило в зону хімічного забруднення, надання першої медичної та психологічної допомоги потерпілим, за необхідності – забезпечення людей харчуванням тощо.

Поліція відпрацювала забезпечення охорони громадського порядку під час евакуації населення, регулювання руху на маршрутах евакуації та супровід автобуса до безпечного пункту, де тимчасово перебуватимуть люди. Всього для виконання поставлених завдань з умовної евакуації населення було задіяно майже 50 осіб та 7 одиниць різної техніки.

Такі тактико-спеціальні навчання є вкрай важливими, особливо в умовах воєнного сьогодення, оскільки дозволяють вдосконалювати навички оперативного реагування та ефективного напрацювання  алгоритму спільних дій у надзвичайних ситуаціях.