Міністерство юстиції України представляє новий спільний проєкт з радіостанціями - "Beby news"

Дата: 24.09.2024 10:24

Сьогодні стартує новий інформаційний проєкт Міністерства юстиції України, який реалізується у співпраці з окремими радіостанціями країни.

📌 Цей проєкт має на меті інформувати громадян про кількість новонароджених, що були зареєстровані органами державної реєстрації актів цивільного стану протягом доби.

У межах проєкту слухачі зможуть щодня дізнаватися про статистику нових життів, які з’явилися на світ, завдяки співпраці з такими радіостанціями, як Авторадіо Україна, Радіо П'ятниця, Прямий FM та радіо NRJ Ukraine. Міністерство юстиції є інформаційним партнером програми.

💬 «Ми впевнені у тому, що проєкт стане символом радості та надії для мільйонів українців, адже народження кожної дитини – це свідчення того, що, попри всі труднощі, життя продовжується. Проєкт покликаний підкреслити важливість державних послуг у реєстрації новонароджених, а також забезпечити доступ до актуальної інформації», - зазначив Директор Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України В'ячеслав Хардіков.

Так, начальник Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостиля Ірина Дубиківська повідомила, скільки малюків народилось протягом 8 місяців 2024 року:

💬 «За цей період з’явилось на світ 122 670 немовлят, з яких 60 077 дівчаток і 62 593 хлопчиків».

Щоб долучитися до хвилі позитивних емоцій та дізнаватися про кількість новонароджених за добу, слухайте щоденні випуски «Бейбі ньюз» на зазначених радіостанціях!

Життя продовжується, коли діти народжуються 👼