Безбар’єрність: ДАРТ розробило методичні рекомендації для суб’єктів, які провадять туристичну діяльність з питань формування безбар’єрності в туризмі

Дата: 02.10.2024 14:20

Методичні рекомендації для суб’єктів, які провадять туристичну діяльність, фахівців туристичного супроводу щодо надання інформації в доступних для осіб з інвалідністю форматах. (переклад українською жестовою мовою, субтитрування, аудіокоментування та інші формати подачі інформації для читання та спілкування).

Ці Методичні рекомендації спрямовані на реалізацію положень Конвенції про права осіб з інвалідністю, а також враховують необхідність викладення інформації суб’єктами, які провадять туристичну діяльність (екскурсійне обслуговування), фахівцями туристичного супроводу у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття особами з інвалідністю.

Ознайомитися з ними опубліковано на офіційному вебсайті ДАРТ у рубриці «Громадськості» за посиланням.