Дата: 04.10.2024 15:21

Сьогодні, під головуванням начальника Житомирської районної військової адміністрації Юрія Тарасюка, відбулася важлива нарада щодо стану мобілізаційної роботи в громадах Житомирського району.

Захист держави — першочергове завдання для влади та кожного українця

Участь у заході взяли його перший заступник Сергій Кириченко, представники районної адміністрації, центру комплектації та соціальної підтримки, Національної поліції, військово-лікарської комісії при КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради, а також Березівської, Волицької, Глибочицької, Оліївської, Станишівської, Тетерівської, Новогуйвинської територіальних громад.

Захист держави — першочергове завдання для влади та кожного українця

Основною темою наради стало забезпечення ефективної взаємодії між державними та місцевими органами влади для посилення обороноздатності країни.

Захист держави — першочергове завдання для влади та кожного українця

Учасники обговорили шляхи налагодження злагодженої роботи між органами виконавчої влади, військовими підрозділами, правоохоронними структурами та територіальними центрами комплектації. Окрему увагу приділили необхідності активнішого інформування населення щодо процесу мобілізації, актуальних вимог та можливостей для громадян.

Захист держави — першочергове завдання для влади та кожного українця

Начальник Житомирської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк наголосив на важливості таких зустрічей, підкресливши: «Сьогодні захист держави є першим і основним завданням для всіх гілок влади та кожного українця. Координація дій між усіма учасниками мобілізаційного процесу є вирішальною для зміцнення обороноздатності нашого району та країни загалом. Саме спільні зусилля всіх структур забезпечують ефективне реагування на виклики, з якими ми стикаємося».

Захист держави — першочергове завдання для влади та кожного українця

Пам’ятайте, що захист України — це відповідальність не лише армії, але й кожного громадянина. Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити безпеку нашої держави та наблизити перемогу.