Житомирська районна державна адміністрація
Житомирська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Координаційна рада Житомирської РВА обговорила питання сімейної політики та оздоровлення дітей: ключові рішення та виклики

Дата: 01.07.2025 11:02
Кількість переглядів: 217

30 червня у Житомирській РВА відбулося важливе засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству. Учасники зустрічі, під головуванням першого заступника начальника Житомирської РВА Сергія Кириченка, зосередилися на двох ключових питаннях, що стосуються соціального добробуту громад.

Координаційна рада

Першим пунктом порядку денного став стан реалізації програм для кривдників у територіальних громадах району. З доповіддю виступила начальник управління соціального захисту населення Житомирської РВА Таїса Кондратюк. Вона зазначила, що державна політика у сфері запобігання та протидії домашньому насильству передбачає комплексний підхід, а районна військова адміністрація координує та моніторить діяльність суб’єктів у цій сфері.

Сергій Кириченко

За результатами проведеного моніторингу, станом на 1 червня 2025 року, у 10 територіальних громадах району були відсутні програми для кривдників. Проте, протягом червня, завдяки спільним зусиллям, у 9 з них такі програми вже були прийняті рішеннями сесій місцевих рад. Лише в Оліївській сільській раді програма розроблена й очікує на затвердження у липні поточного року.

Фото без опису

У обговоренні також взяли участь провідний фахівець із соціальної роботи Житомирського обласного центру соціальних служб Жанна Федосенко та старший інспектор відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини Національної поліції України Катерина Грабчук. Було наголошено на важливості призначення відповідальних виконавців з відповідною фаховою освітою (психолог, психотерапевт, психіатр.

Фото без опису

Другим важливим питанням, розглянутим на засіданні, була організація оздоровлення та відпочинку дітей у Житомирському районі у 2025 році. Інформацію з цього питання надала начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Житомирської РВА Тетяна Оріховська.

Фото без опису

Пріоритет оздоровчої кампанії 2025 року – це комплексний підхід до добробуту дітей. Наша головна ціль – зміцнити їхнє здоров'я та відновити життєві сили, не допускаючи бездоглядності. Ми прагнемо створити всі умови для продовження освітнього процесу та розкриття творчого потенціалу. Це передбачає повноцінний відпочинок, збалансоване харчування, насичену програму освітніх, культурно-виховних, фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, а також організацію цікавого дозвілля. Особливий акцент цьогоріч робиться на пропаганді здорового способу життя та, що критично важливо в умовах війни, на психологічній реабілітації дітей.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та районної Комплексної програми, 30 органів місцевого самоврядування Житомирського району ухвалили власні місцеві програми, передбачивши на оздоровлення та відпочинок дітей 10901,1 тис. грн. Докладніше читайте у статті.

За результатами обговорень було підведено підсумки та прийнято відповідні рішення, спрямовані на посилення роботи у сфері соціального захисту, запобігання домашньому насильству та забезпечення належних умов для оздоровлення дітей у Житомирському районі. Координаційна рада наголосила на необхідності подальшої координації та пошуку додаткових можливостей для підтримки вразливих категорій населення та забезпечення безпечного та змістовного відпочинку для дітей в умовах сьогодення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь