18 Січня, 2024 р., 10:43
Розмінування сільськогосподарських угідь є однією з першочергових потреб України у гуманітарній допомозі. Це дозволить зміцнити як глобальну продовольчу безпеку, так і економічну стабільність України, - інформують у Комітеті з питань аграрної та земельної політики.
17 Січня, 2024 р., 16:47
В умовах російської військової агресії, освітній сектор України продемонстрував неймовірну стійкість. За останній рік, 126 закладів освіти в Житомирській області зазнали ударів ворога. 125 – пошкоджено, 1 – зруйновано. Попри це, до кінця 2023 року 123 з цих закладів (98%) були відновлені, у решті тривають відновлювальні роботи.
15 Січня, 2024 р., 15:37
Сьогодні за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка його заступник В’ячеслав Авраменко отримав 200 примірників свіжо надрукованої книги видатного мовознавця, поета і перекладача, історика, публіциста і редактора, книгознавця і видавця  Івана Огієнка «Українська культура», які невдовзі прикрасять полиці бібліотек Житомирського району. Районній військовій адміністрації видання передав начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко.
15 Січня, 2024 р., 15:30
15 січня 2024 року почала роботу спеціалізована телефонна «гаряча лінія» 0 800 505 442 для звернень з питань, які виникають у зв’язку із запровадженням нової системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад.
15 Січня, 2024 р., 14:18
Сьогодні, 15 січня, за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка його заступник В’ячеслав Авраменко взяв участь в урочистому заході з нагоди 142-ї річниці з дня народження відомого українського церковного і громадського діяча, професора, науковця, митрополита Іларіона (Івана Огієнка).
12 Січня, 2024 р., 16:20
Сьогодні, 12 січня, на Житомирщину прибув черговий евакуаційний потяг з Донеччини. Серед 27 людей, які  приїхали з території, куди впритул підійшла війна, – 2 дітей та 5  осіб з інвалідністю.
12 Січня, 2024 р., 10:15
Для цього на вебпорталі електронних послуг ПФУ обрати вкладку «Заява про призначення пенсії», ознайомитися з інформацією на екрані та натиснути «Вхід». Для подальших кроків – увійдіть до особистого кабінету. Це можна зробити за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Його отримують також онлайн і безоплатно.
12 Січня, 2024 р., 08:54
Сьогодні військовим, які повертаються у відпустку або демобілізувалися з військової служби, складно адаптуватися до цивільного життя. Допомагають повернутися нашим захисникам до соціального життя професійні психологи.  Вкрай потребують такої підтримки, яка б сприяла реінтеграції та соціалізації, військові та ветерани Житомирського району.
11 Січня, 2024 р., 16:28
На кошти громад Житомирського району придбали, підготували та передали автівку для потреб однієї з військових частин ЗСУ.