06 Березня, 2024 р., 09:52
Головне управління ДСНС України у Житомирській області проводить до 15 травня 2024 року конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України.
27 Лютого, 2024 р., 11:22
У середньому 14,7% українських учнів повідомили, що зазнавали булінгу щонайменше кілька разів на місяць. Це засвідчили результати міжнародного дослідження PISA-2022.
22 Лютого, 2024 р., 13:01
НМТ-2024 вступники складатимуть з 14 травня до 25 червня під час основної сесії та з 11 до 19 липня — додаткової. Такий календарний план МОН затвердило в наказі від 22 лютого.
16 Січня, 2024 р., 16:03
У межах співпраці Житомирської районної військової адміністрації та проєкту нової освітньої платформи AR Book, у жовтні торік з нагоди  відзначення  Дня працівника освіти серед 76 закладів загальної середньої освіти Житомирського району відбувся розіграш піврічної підписки на безкоштовний доступ до платформи. Переможцем став Більковецький ліцей Коростишівської громади, де навчається 120 учнів.
29 Грудня, 2023 р., 11:53
Міносвіти: посилюємо уроки «Захисту України» — уряд виділив 1,74 мільярда гривень із державного бюджету.
28 Грудня, 2023 р., 13:35
27 грудня Уряд підтримав перерозподіл 1,74 млрд грн, які спрямують на якісну зміну викладання «Захисту України». Кошти передбачено для підвищення кваліфікації вчителів навчального предмета «Захист України», а також закупівлі засобів навчання та комп’ютерного обладнання для навчальних кабінетів. Рішення допоможе зробити ці уроки більш практико орієнтованими й забезпечити ефективне навчання відповідно до оновленої у вересні 2023 року навчальної програми.
26 Грудня, 2023 р., 16:25
У Житомирській області стартує загальнонаціональний проєкт  «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді та підтримка у ЗЗСО системи фізичного виховання.
22 Грудня, 2023 р., 13:10
За дорученням очільника Житомирської РВА Юрія Тарасюка  начальник відділу освіти, охорони здоров`я, культури і спорту ЖРВА Ярослава Журавель відвідала Городоцький ліцей Городоцької селищної ради, де цього дня, 21 грудня, відбулося офіційне відкриття першого серед освітніх закладів громади «класу безпеки».
19 Грудня, 2023 р., 12:51
Як можна втілити профільну середню освіту на практиці? Пропозиція відповіді є в проєкті концепції та курикулуму для профільної середньої освіти на прикладі ліцею в Житомирі.
14 Грудня, 2023 р., 13:18
25 листопада 2023 року у закладах освіти Хорошівської територіальної громади  стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».