Житомирська районна державна адміністрація
Житомирська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

13 Листопада, 2024 р., 09:04
Залишатися на зв’язку — одна з найважливіших потреб під час війни. Через російські обстріли енергетичної інфраструктури багато людей ризикують залишитися без цієї можливості. Чим більше українців розумітимуть, як працює зв’язок і що впливає на його якість, тим ефективніше вони зможуть діяти під час перебоїв зі світлом. Для цього Мінцифра запускає новий YouTube-проєкт «Що по зв’язку?».
04 Листопада, 2024 р., 15:30
Листопад — час збагатити свій раціон сезонними продуктами, які не тільки смакують, але й приносять велику користь для здоров’я. Наш корисний календар допоможе вам спланувати збалансоване харчування, зосередившись на найкорисніших продуктах місяця. Фокус листопада: червона редька, брюссельська капуста, шипшина, айва та насіння льону.
24 Жовтня, 2024 р., 11:22
Щорічно за ініціативи ЮНЕСКО відзначається Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності, який наголошує на важливості вміння критично сприймати інформацію, аналізувати її джерела та протидіяти дезінформації. Цей тиждень спрямований на підвищення рівня обізнаності громадян щодо впливу медіа на суспільство та розвиток навичок, необхідних для безпечного та відповідального користування інформаційними ресурсами.
22 Жовтня, 2024 р., 09:05
З моменту набуття чинності змін, які стосуються мобілізаційної політики в цілому, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” було внесено ряд суттєвих змін, які стосуються порядку призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, який було уточнено Постановою Кабінету міністрів України від 16 травня 2024 року № 560.
21 Жовтня, 2024 р., 13:30
російська федерація продовжує застосовувати тактику терору мирного населення України, виправдовуючи свої удари сфабрикованими аргументами про нібито використання лікарень, шкіл, житлових будинків та інших цивільних об’єктів в якості військових складів, місць розміщення особового складу, озброєння та військової техніки.
05 Вересня, 2024 р., 12:17
Міжнародний день благодійності, який відзначається 5 вересня, щороку набуває особливої ваги для України через війну, що триває. Український народ вже понад десять років протистоїть російській агресії, і благодійність стала ключовим елементом підтримки у цій боротьбі. Гуманітарна допомога, волонтерські ініціативи та фінансові пожертви стали не лише засобом виживання для мільйонів українців, але й важливою частиною стратегії відновлення та підтримки країни.
20 Серпня, 2024 р., 10:35
Державний гімн України – це більше ніж просто мелодія, це потужний символ нашої державності, що втілює в собі віковічні мрії українського народу про свободу та незалежність. Його мелодія та слова пронизують серця мільйонів українців, об’єднуючи їх у спільному прагненні до щасливого майбутнього.
19 Серпня, 2024 р., 11:13
Це одні з найважливіших дат, які українці відзначають щорічно. 24 серпня 1991 року Верховна Рада тогочасної УРСР переважною більшістю голосів ухвалила Акт про проголошення незалежності України.
09 Серпня, 2024 р., 09:25
9 серпня світ відзначає Міжнародний день корінних народів. Це особлива дата, присвячена визнанню прав, культур та внеску корінних народів у глобальне суспільство. Цей день є нагадуванням про те, що корінні народи – це невід’ємна частина людства, яка має право на самовизначення, збереження своєї ідентичності та традицій. Історія свята Ідея відзначати Міжнародний день корінних народів виникла в 1982 році, коли відбулося перше засідання Робочої групи з питань корінних народів. Офіційно свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 році. Це стало важливим кроком у визнанні прав корінних народів та початку діалогу між ними та державами.
07 Серпня, 2024 р., 13:58
Публічним службовцям під час виконання посадових обов’язків доводиться спілкуватися із різними людьми. Аби мова була безбар’єрною пропонуємо декілька практичних порад. Адже слова мають велике значення. Інколи неправильно вжитий термін до людей, котрі чимось від нас відрізняються, можуть образити. Тож пропонуємо прості правила для спілкування без бар’єрів:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь