Стоп шахрайство
27 Листопада, 2024 р., 11:54
Під час війни ворог може атакувати сайти, зламувати акаунти й розсилати шахрайські повідомлення.
31 Жовтня, 2024 р., 11:42
Лише з початку тижня таким чином на «гачок» шахраїв потрапило двоє житомирян.
11 Жовтня, 2024 р., 10:10
У соцмережах шахраї закликають родини взаємодіяти з російськими телеграм-каналами, чат-ботами та шахрайськими сайтами, які нібито готові допомогти у пошуках зниклих безвісти українських Захисників. Спекулюючи на почуттях родин військовослужбовців, злочинці спонукають залишати свої особисті дані.
25 Вересня, 2024 р., 10:38
Гарні фото кімнат, вигідні умови оренди та надані під час онлайн-спілкування фото документів власників - усе це викликає довіру в шукачів #квартир в інтернет-мережі. Однак часто ці обставини у сукупності з іншими додатковими факторами можуть свідчити про шахрайство.
03 Вересня, 2024 р., 10:22
Замість зарядної станції – втрачені кошти: поліцейські застерігають громадян від необачних фінансових операцій
14 Серпня, 2024 р., 08:48
Кіберполіція та Офіс Омбудсмана України звертають увагу громадян на шахрайства, пов’язані з темою звільнення українських воїнів та пошуку безвісти зниклих людей. Зловмисники користуються вразливим емоційним станом їхніх родичів та близьких, вводячи в оману та виманюючи персональні дані.
08 Серпня, 2024 р., 11:12
Бачите рекламу у соціальних мережах або вам у месенджер надходять пропозиції отримати виплату? Вам обіцяють матеріальну підтримку під час війни? Не поспішайте заповнювати заявку, адже за цим можуть приховуватись шахраї. Зверніть увагу на деякі важливі моменти. 6 серпня до поліції звернувся 53-річний житель м. Бердичева. Чоловік розповів, що хотів отримати фінансову допомогу та перейшов за посиланням, розміщеним в одній із соціальних мереж. На невідомому ресурсі він зазначив свої персональні дані та відомості про банківську картку. У результаті втратив 17 500 гривень з власного рахунку.
11 Липня, 2024 р., 11:58
83% випадків шахрайства з платіжними картками в минулому році відбулися через мережу Інтернет. Шахраї з метою отримання інформації про паролі, платіжні картки, рахунки та інші персональні дані створюють шахрайські сайти та поширюють посилання на них в інтернеті.
09 Липня, 2024 р., 09:44
Згідно з даними кіберполіції, шахраї надсилають у месенджерах повідомлення з пропозиціями легкого заробітку. Схема полягає в нібито популяризації товарів на відомому маркетплейсі. Люди повинні купити певний товар і потім продати його на іншому сайті (сайті шахраїв).
03 Липня, 2024 р., 10:24
Аби не втрапити "на гачок" шахраїв, уважно перевіряйте сайти, на яких просять зазначити інформацію про платіжні картки, логіни та паролі від інтернет-банкінгу, соціальних мереж тощо. Шахраї можуть створювати сайти, схожі на сайти державних, банківських установ, міжнародних організацій, благодійних фондів, онлайн-магазинів.