Житомирська РДА » Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг
Відділ з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адміністративних послуг Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області є самостійним структурним підрозділом Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області, основним завданням якого є забезпечення реалізації державної політики на території Житомирського району з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та сприяння розвитку ефективної системи надання адміністративних послуг на території району.
Дедалі більше українських шкіл під’єднують Дія.QR — інструмент, який дає змогу батькам та вчителям надсилати копії необхідних документів онлайн через застосунок Дія на електронну пошту школи.
США, Індія, Сінгапур та багато країн по всьому світу активно розвивають штучний інтелект у держпослугах. Держави створюють LLM — великі мовні моделі, на базі яких розробляють інноваційні сервіси із ШІ та AI-асистентів для громадян, військових і держслужбовців.
Щоденно, гортаючи стрічку у своїх соціальних мережах та месенджерах ми натикаємось на інформацію, яка на нашу думку є неправдивою або небезпечною. У свідомої людини виникає природнє бажання прибрати таку інформацію із медіапростору або заблокувати її поширення. Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша ймовірність того, що джерело буде заблоковано.
В Україні понад дві тисячі провайдерів використовують технологію xPON, з якою інтернет може працювати до 72 годин без електроенергії. Хочете дізнатися, чи є такий у вашому будинку або ж поруч, — скористайтеся Мапою інтернету під час знеструмлень, яку Мінцифра та ЛУН запустили у 2023 році.
Штучний інтелект стає справжнім рятівником у світі документів і роботи з текстами. Він може готувати звіти, відповідати на звернення громадян та ефективно аналізувати законодавство.
Щоденно, гортаючи стрічку у своїх соціальних мережах та месенджерах ми натикаємось на інформацію, яка на нашу думку є неправдивою або небезпечною. У свідомої людини виникає природнє бажання прибрати таку інформацію із медіапростору або заблокувати її поширення. Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги й чим більше буде скарг, тим більша ймовірність того, що джерело буде заблоковано.
Один із найочікуваніших документів уже в застосунку в тестовому режимі. Показуйте дозвіл на зброю в Дії, генеруйте витяг із Єдиного реєстру зброї та отримуйте сповіщення про закінчення терміну дії дозволу — онлайн за кілька кліків у смартфоні.
Уявіть: ви ставите запитання, а ChatGPT дає вам ідеально структуровану, чітку та корисну відповідь. Без води, зайвого тексту чи недоречних порад. Це можливо, якщо знати, як правильно з ним працювати. Щоб допомогти вам навчитися ефективно користуватися ШІ — запускаємо серіал на Дія.Освіта.
В Україні знову активізувалася шахрайська схема, пов’язана з підміною QR-кодів у загальнодоступних місцях. Зловмисники використовують фішингові сайти, щоб отримати дані банківських карт громадян.
Дивіться у новому серіалі на Дія.Освіта. Тут ви дізнаєтесь про технологію, яка допомагає українцям залишатися на зв’язку під час знеструмлень. Дзвінки рідним, критичні сповіщення та новини — завдяки PON інтернет працює безперебійно до 72 годин, навіть в умовах постійних атак на енергетику та телеком-інфраструктуру.