Екологія

03 Квітня, 2024 р., 16:13
Сьогодні, 03 квітня, начальник Житомирської РВА Юрій Тарасюк взяв участь у роботі екологічного форуму «Інноваційні рішення в управлінні відходами громад».
02 Квітня, 2024 р., 09:06
З 1 квітня 2024 року на більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.
01 Квітня, 2024 р., 09:12
516 звернень, які надіслали українці за допомогою застосунку ЕкоЗагроза, вже оброблено територіальними органами Держекоінспекції.
28 Березня, 2024 р., 13:26
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ПОЛІССЯ" (ТОВ "ФК "ПОЛІССЯ")  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами  з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".
27 Березня, 2024 р., 08:17
Житомирська філія Товариства з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України»  має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
22 Березня, 2024 р., 12:35
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГУД-ВІН+" повідомляє про намір проведення планової діяльності та оцінки її впливу на довкілля.
20 Березня, 2024 р., 14:45
Місцеві плани є третім з чотирьох рівнів планування, передбачених реформою управління відходами. Вони складатимуться замість Схем санітарного очищення, які розроблялися ще з радянських часів.
12 Березня, 2024 р., 11:05
Які нові вимоги до планування управління відходами в регіонах та на місцях? Як розробити стратегічні документи так, щоб вся національна система працювала як єдиний механізм, а результат побачив кожен українець? Про що варто знати та що враховувати?
26 Лютого, 2024 р., 10:50
Проєкт «Партнерство для сталого відновлення України» від Чеського фонду Nadace Partnerství оголошує добір на енергетичні та кліматичні стажування у Центральній Європі, переважно у Чехії.