Гранти

14 Березня, 2024 р., 09:34
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 281 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”.
13 Березня, 2024 р., 11:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів починає відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”.
13 Березня, 2024 р., 11:11
Міжнародна організація Пакт є лідером з розбудови потенціалу процвітаючих, стійких, залучених громад, які визначають власний розвиток. Місія Пакт полягає в тому, щоб створювати рішення для розвитку людського потенціалу, які ґрунтуються на фактах і даних та належать громадам, яким служить Пакт. Пакт досягає цього шляхом підвищення організаційного й технічного потенціалу  організацій, коаліцій та мереж, а також через посилення співпраці між урядом, бізнесом і громадянським суспільством задля досягнення соціальної, економічної та екологічної справедливості.
06 Березня, 2024 р., 10:26
Уряд ухвалив постанову № 241 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”, яка  розширює умови надання грантів за програмою «єРобота» на  розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства та тепличного господарства. Документ підготовлений Міністерством аграрної політики та продовольства України.
20 Лютого, 2024 р., 14:54
У середу, 21 лютого, о 15:00, обласний центр зайнятості проведе онлайн-консультацію щодо отримання грантів для створення або розвитку власного бізнесу.
14 Лютого, 2024 р., 15:05
Готові масштабувати свій бізнес і виходити на європейський ринок? Беріть участь у відборі на новий грантовий проєкт UkraineReady4EU. 1 550 українських компаній малого та середнього бізнесу отримають ваучерну підтримку до 2 500 євро.
13 Лютого, 2024 р., 12:13
Учасники: новостворені або нещодавно зареєстровані громадські організації та ініціативні групи в Україні.
09 Лютого, 2024 р., 15:04
Учасники: молодіжні та дитячі ГО, та їх відокремлені підрозділи, зареєстровані як юридичні особи не пізніше ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу.
09 Лютого, 2024 р., 12:01
У межах програми Європейського Союзу щодо розширення ринку малого та середнього бізнесу оголошено грантовий конкурс для малих і середніх підприємств. Мета проєкту — забезпечити нові шляхи співпраці з екосистемою EIT Urban Mobility і створити ділові й комерційні відносини з постачальниками транспортних послуг, містами та міською владою у сфері міської мобільності.
02 Лютого, 2024 р., 16:35
Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді.