Юрій Тарасюк вітає суддів та працівників судових установ Житомирського району з професійним святом!

Дата: 15.12.2023 08:00

Шановні судді та працівники судових установ Житомирського району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників суду!

Це свято об’єднує усіх служителів Феміди, хто своєю самовідданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, для кого Закон і честь – понад усе.

Ви з гідністю долаєте надскладні випробування воєнного сьогодення, залишаючись на боці правди та справедливості, демонструєте високу відповідальність та професіоналізм у справі захисту прав та свобод людини і громадянина.

Бажаю, аби кожне ваше рішення було мудрим, незалежним та зваженим. Витримки вам, життєвої наснаги та успіхів на «фронті» правосуддя. Нехай ваша щоденна наполеглива праця допомагає зміцнювати високі правові стандарти у суспільстві та наближати Перемогу України!

начальник Житомирської районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК