#Доступнікредити: Цьогоріч скористалися державною програмою кредитування 341 підприємець Житомирщини

Дата: 20.12.2023 14:51

Протягом 2023 року на території Житомирської області продовжили дію державні програми підтримки бізнесу і аграріїв, запроваджені у минулому році Урядом.

Для успішного проведення всіх сезонних сільськогосподарських робіт та поповнення обігових коштів, продовжено пільгове кредитування аграріїв. У минулому році програмою скористалися 1 043 сільськогосподарських товаровиробники області, обсяг залученого кредиту/кредитної лінії по всіх програмах кредитування становив 1,6 млрд грн.

Цьогоріч, станом на 18 грудня  державна програма кредитування вже підтримала 341 суб’єкта господарювання аграрної галузі, в тому числі  за напрямком  «Доступні кредити 5-7-9%» – 278 підприємств. Загальна сума залучених коштів 1,5 млрд грн, мінімальна процентна ставка – 4,5 %.

В області банками-партнерами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» є 24 банки.В області банками-партнерами державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» є 24 банки.