Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Житомирській районній державній адміністрації у січні-березні 2021 року

Дата: 22.12.2023 12:17

З метою забезпечення безумовного виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента від 05.05.2011 № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» в Житомирському районі проводиться відповідна робота щодо реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Житомирською райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

З 1 січня по 31 березня 2021 року до Житомирської райдержадміністрації надійшло 17 інформаційних запитів.

За категорією запитувачів отримано:

• 10 – від фізичних осіб;
  • 5 – від юридичних осіб;
  • 2 – від громадських організацій.

Основна інформація, яка цікавила запитувачі: аграрна політика та земельні відносин , надання пільг, інше.

За формою надходження протягом звітного періоду отримано таку кількість інформаційних запитів:

• електронною поштою – 5;
  • поштою – 12.

На запити, що надійшли до райдержадміністрації, надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.