Користуєтеся відкритими даними? Пройдіть опитування — допоможіть покращити портал

Дата: 08.01.2024 14:45

Відкриті дані — основа для ефективних державних рішень, прозорої діяльності уряду, нових цифрових продуктів і сервісів, активного громадянського руху. Україна входить у топкраїн за розвитком цієї сфери. Один із найважливіших open-data складників — Єдиний державний вебпортал відкритих даних data.gov.ua.

На порталі розміщується й зберігається публічна інформація у формі відкритих даних. Так органи влади регулярно оприлюднюють та оновлюють набори, а користувачі отримують доступ до необхідної інформації.

Цього року Єдиний державний вебпортал відкритих чекає на оновлення. Модернізація торкнеться структури, функціоналу, кіберзахисту. Проходьте опитування та допомагайте покращити сервіс.

🔗 Для цього заповніть коротку форму за посиланням — https://forms.gle/aw5nvh5f7a2QJo7B9

Опитування триватиме до 9 січня, тож не баріться. Будуємо прозору цифрову державу разом 🤝🏻