Бібліотеки Житомирського району отримають книгу Івана Огієнка «Українська культура»

Дата: 15.01.2024 15:37

Сьогодні за дорученням начальника Житомирської РВА Юрія Тарасюка його заступник В’ячеслав Авраменко отримав 200 примірників свіжо надрукованої книги видатного мовознавця, поета і перекладача, історика, публіциста і редактора, книгознавця і видавця  Івана Огієнка «Українська культура», які невдовзі прикрасять полиці бібліотек Житомирського району. Районній військовій адміністрації видання передав начальник управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко.

Книга «Українська культура» видана за кошти обласного бюджету з метою реалізації Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава». Вона налічує 318 сторінок, загальний наклад – 800 примірників.

Уперше в одній книзі об’єднані дві праці Івана Огієнка – академічна промова на відкритті у жовтні 1917 року Українського Народного Університету, першодрук якої вважався зниклим, та читаний у тому ж Університеті лекційний курс, який доти ніде в Україні не викладався.