Про соціальний супровід членів сімей загиблих, зниклих безвісти й полонених військовослужбовців докладно
Які є інструменти соціальної підтримки членів сімей загиблих, зниклих безвісти й полонених військовослужбовців – на цю чутливу тему спілкувалися з представниками громад Житомирського району сьогодні, 17 січня, працівники Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Микола Комар, Юрій Кравченко, Олена Коутна.
Запрошені Житомирською районною військовою адміністрацією представники ЖР ТЦК та СП роз’яснювали присутнім алгоритм дій сім’ї у випадках, якщо родич зник безвісти, потрапив у полон чи загинув.
Під час зустрічі, яка відбулася у форматі конструктивного діалогу, наголошувалося на тому, що органи місцевого самоврядування, куди у першу чергу звертаються родини військовослужбовців, яких спіткала біда, повинні з розумінням ставитися до ситуації, психологічно підтримати людей. Обміном полонених чи пошуком зниклих безвісти захисників займаються лише фахівці уповноважених державою органів.
Путівником для родин зниклих безвісти та полонених захисників стане «Дорожня карта», розроблена Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими, яка містить низку чітких рекомендацій та дій. Ознайомитися з нею можна ТУТ.