Юрій Тарасюк вітає жителів Житомирського району з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 08:00

Шановні жителі району!

День Соборності України - одне із знакових державних свят для усіх нас. Саме цього дня 106 років тому українці проголосили незалежність своєї держави і створили Українську Народну Республіку (УНР). А рівно через рік було проголошено Акт Злуки - об'єднання УНР та Західноукраїнської  Народної Республіки у єдину соборну Українську Державу.

Це свято вкотре нагадує нам, що немає окремої Західної і Східної України, а є єдина неподільна держава, а ми - єдиний український народ, і ніякі рубежі не можуть нас розділити!

Соборність - це символ згуртованості українського народу, його непереборне прагнення до свободи та незалежності, яке нині виборюється у запеклій боротьбі з російським агресором. Тож об'єднаймося заради Перемоги, мирного і безпечного майбутнього української держави. Наша єдність має бути тим міцним ланцюгом, який захищає та оберігає кожного з нас і Україну не тільки у цей день, а й на віки. Доки ми разом, ми сильні і нездоланні!

Нехай правда, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної демократичної і успішної України!

начальник Житомирської
районної військової