В Черняхівській громаді проаналізували доступність соціальних послуг

Дата: 22.01.2024 11:58

19 січня 2024 року в Черняхівській селищній раді відбулась зустріч робочої групи з питань доступності до соціальних послуг з представниками громадської організації «Фундація «Простір» в рамках реалізації грантового проєкту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Метою зустрічі було опрацювання експертами Фундації доступності соціальних послуг громади, зокрема, шляхом опитування спеціалістів профільних напрямків, а також безпосереднього обстеження визначених робочою групою об’єктів досліджень.

Зокрема, експертна група, яка включала в себе також осіб з інвалідністю, які пересуваються на кріслах колісних, об’їхала усі п’ять об’єктів:

- КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Черняхівської селищнї ради,

- КНП «Черняхівське ТМО»,

- Черняхівський ліцей №1,

- Черняхівський ліцей №2,

- адміністративне приміщення Черняхівської селищної ради.

Спільно із координаторкою проєкту Наталією Богатирьовою члени робочої групи за профільними напрямками обговорювали забезпечення закладів громади пандусами, влаштування ресурсних кімнат в освітніх закладах, вбиралень за “універсальним дизайном”; можливість фізичного доступу до установ осіб з інвалідністю без сторонньої допомоги. В рамках зазначеного проєкту буде змога вирішити ці питання. Проговорили доступність укриттів, безбар’єрний доступ до освітніх, культурних, адміністративних та комунальних послуг.

Опрацювавши отримані дані від Черняхівської селищної територіальної громади, експертна група проєкту USAID “ГОВЕРЛА” надасть свої висновки для подальшої реалізації запропонованих ними заходів у вигляді грантової підтримки.

Повідомляють на офіційному сайті громади