Дія. Освіта. Цифровізація державного сектору

Дата: 29.01.2024 12:42

Цифрова трансформація — надважлива частина роботи органів публічної влади. Уже всі оцінили переваги онлайн-сервісів із державними послугами. Ми створили цей курс для тих, хто хоче долучитися до цифровізації державних послуг на місцях, — від громадських активістів до працівників публічних служб усіх рівнів. Дізнайтеся, як відбувається цифрова трансформація в Україні. Отримайте інструкції, як діяти, до кого звертатися та з чого починати, якщо у вас з’явилася ідея нового цифрового рішення. Серії відповідають послідовності реалізації проєкту з цифровізації, тож ви можете повертатися до них на конкретних етапах роботи.

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України для платформи Дія.Освіта, за підтримки Уряду Японії в межах проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки Швеції.

Серіал за посиланням.