Відбудуйте будинок на власній землі. Нові можливості єВідновлення. ВІДЕО

Дата: 29.01.2024 12:55

Тепер власники зруйнованого житла можуть подати заяву та звести новий будинок на власній території.

Подавайте заяву швидко і просто:

• заходьте в Дію;
  • оновлюйте застосунок;
  • вибирайте єВідновлення;
  • заяви про виплату;
  • тип компенсації — Грошова виплата;
  • заповнити заяву.

Комісія органу місцевого самоврядування визначить суму компенсації протягом 30 днів. Виплати будуть нараховані пізніше. Очікуйте на додаткове повідомлення.

Компенсація надійде двома траншами по 50%. Між ними потрібно буде подати проміжний звіт.

Щоб розпочати будівництво — припиніть право власності на знищений об’єкт та подайте повідомлення про початок будівельних робіт. Тільки після цього можна буде подати заяву про безпосереднє зарахування коштів на картку.

Якщо в будинку було декілька співвласників, можна подати одну спільну заяву або декілька окремих. Кожен співвласник отримає компенсацію відповідно до своєї частки у власності.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерствов розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid TTAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.