У столиці завершився Гранд-Фінал V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games-2024”

Дата: 30.01.2024 13:18

У м. Київ завершився 3-денний Гранд-Фінал V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів “Cool Games-2024”, в якому взяли участь близько 500 школярів з усієї України.

Житомирщину на цьому масштабному спортивному заході представили учні Черняхівського ліцею №1– І дивізіон (9 – 10 років), Черняхівського ліцею №2 – ІІІ дивізіон (14 – 16 років) та Коростишівського ліцею №1.

Юні учасники  “Cool Games-2024” вкотре довели, що їх не залякати і не зупинити! Поки ворожі літаки літали в небі, вони перечікували в укритті, а потім виходили і змагалися в цікавих і досить нелегких естафетах та зачаровували глядачів швидкістю, силою, спритністю, гнучкістю, витривалістю та неймовірним бажанням досягти успіху.

Велика вдячність  юним спортсменам Житомирського району за участь, батькам – за  підтримку, директорам, вчителям, органам місцевого самоврядування, Житомирському комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  – за віру в проєкт і допомогу в його реалізації, а також в організації поїздки.

А найбільша подяка –  Збройним силам України, завдяки яким наші діти мають можливість на емоції та радість!