Затверджено Методичні рекомендації з питань випробування та встановлення відповідності державного службовця займаній посаді

Дата: 05.02.2024 12:21

Наказом НАДС від 31 січня 2024 року № 11-24 затверджено Методичні рекомендації з питань випробування та встановлення відповідності державного службовця займаній посаді .

👉Кожна особа, яка вступає на посаду держаної служби, має необхідні для цієї посади освіту та кваліфікацію, проте спроможність виконувати завдання і функції за цією посадою визначається лише в процесі роботи. Тому саме під час випробування державний службовець зрозуміє на скільки йому підходить саме така робота, а державний орган визначить спроможність державного службовця справлятись зі своїми обов’язками. Проте випробування важливо організувати таким чином, щоб його результат висвітлив мету цієї процедури.

✍Ці методичні рекомендації містять практичні поради, рекомендації та алгоритми, які допоможуть правильно та ефективно встановлювати випробування новопризначеним державним службовцям. Крім того, вони містять зразки документів, що можуть знадобитись при встановленні випробування.

#НАДС #НовиниНАДС

Гендепартамент з питань управління персоналом на державній службі НАДС Новації на державній службі для СУП