Спільними зусиллями протидіяти торгівлі людьми

Дата: 08.02.2024 16:21

Таке ганебне явище, як торгівля людьми, на жаль, не втрачає своєї актуальності і сьогодні, у період складних для країни викликів.

8 лютого цій темі була присвячена зустріч голови  ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Ірини Бабенко з керівниками та представниками структурних підрозділів Житомирської РВА. Участь у заході взяв перший заступник начальника РВА Сергій Кириченко.

Йшлося про поглиблення співпраці з органами виконавчої влади щодо об’єднання зусиль для проведення низки заходів у межах Державної цільової програми з протидії торгівлі людьми та відповідних місцевих програм.

Ірина Бабенко докладно зупинилася на питанні громадського моніторингу виконання заходів Державної цільової програми з протидії торгівлі людьми суб’єктами Національного механізму взаємодії, співпраці районних військових адміністрацій з ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» щодо виявлення і надання допомоги за рахунок гранту Міжнародної організації з міграції внутрішньо переміщеним особам та трудовим мігрантам, які постраждали від різних форм насильства.

Громадяни повинні бути поінформовані про небезпеку, яку приховує у собі торгівля людьми, та знати, куди їм слід звертатися у разі якщо вони чи інші особи потерпіли від цього злочину. Тож варто запам’ятати чотири основні номери телефонів:

• 102 – поліція;
  • 527 – національна «гаряча» лінія з протидії торгівлі людьми;
  • 1547 – «гаряча» лінія з протидії торгівлі людьми;
  • 112 – служба екстреної допомоги в ЄС.