Грантовий конкурс для малого та середнього бізнесу для співпраці з екосистемою EIT Urban Mobility

Дата: 09.02.2024 12:01

У межах програми Європейського Союзу щодо розширення ринку малого та середнього бізнесу оголошено грантовий конкурс для малих і середніх підприємств. Мета проєкту — забезпечити нові шляхи співпраці з екосистемою EIT Urban Mobility і створити ділові й комерційні відносини з постачальниками транспортних послуг, містами та міською владою у сфері міської мобільності.

Про програму

Сфери завдань грантового конкурсу охоплюють три основні теми:

• Енергія та мобільність. Нові партнерства, нові бізнес-моделі та нова інфраструктура для підтримки заміни двигунів внутрішнього згоряння екологічно чистими паливно-рушійними рішеннями потребують нових технологій транспортних засобів, зарядних станцій/заправок, а також створення попиту на паливо.
  • Стала логістика міста. Перевезення вантажів, доставка посилок і будівельних матеріалів на майданчики, вивезення побутових та комерційних відходів. Необхідна співпраця між широким колом партнерів та нові транспортні засоби, бізнес-моделі та технології.
  • Мобільність майбутнього. Нові послуги та проривні технології, які сприятимуть надійності, доступності, регулярності впровадження масового транзиту.

У межах проєкту буде надано 12 грантів по 59 500 євро кожному з переможців на реалізацію ідеї.

Для кого?

Конкурс відкритий для малих та середніх підприємств, які відповідають таким вимогам:

• Зареєстровані як юридичні особи не більше 10 років тому
  • Зареєстровані як юридичні особи або в країні-члені ЄС, або в третій країні, пов’язаній з програмою«Горизонт Європа», включаючи Україну
  • Мають щонайменше 3 штатних працівників

Конкурс адресовано одній юридичній особі (бенефіціару), тож пропозиції можуть подаватися одноразово від одного підприємства.

Як взяти участь?

Для участі в конкурсі потрібно зареєструватись за посиланням, після чого заповнити форму заявки. Дедлайн подачі заявок — 19 лютого 2024 року