Житомирський район: ще один "Клас безпеки" відкрито в регіоні

Дата: 12.02.2024 11:16

Спеціалізований Клас безпеки, де у невимушеній обстановці можна навчати дітей правилам безпечної поведінки в різних ситуаціях, сьогодні відкрили на базі Андрушківського ліцею Житомирського району. До його відкриття долучились керівники органів місцевого самоврядування, відділу освіти, працівники Національної поліції та фахівці ДСНС.

Під час першого уроку у новому безпековому просторі діти вивчали як діяти при виявлення вибухонебезпечних предметах, ознайомилися з правилам пожежної безпеки в побуті, діям під час сигналу «Повітряна тривога» та правилам дорожнього руху. До заходу долучився і найпопулярніший герой — пес Патрон, який розважав дітей протягом усього свята. Діти були активними, ділились життєвими історіями та задавали питання.

А наостанок школярі отримали від партнерів ДСНС - дитячого фонду UNICEF Ukraine навчальну продукцію з протимінної безпеки.