Користуємось Інтернетом безпечно

Дата: 14.02.2024 10:07

Щорічно у лютому відзначається День безпечного Інтернету. Його запровадили мережі Insafe й INHOPE за підтримки Єврокомісії з метою поширення знань про безпечне, відповідальне й позитивне використання цифрових технологій для дітей і молоді, — Комітет цифрової трансформації.

Він служить закликом для молодих людей, батьків, вчителів і широкого кола суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного й кращого Інтернету.

Нині онлайн можна знайти будь-що — від простих кулінарних рецептів до конструювання дронів. Але, окрім корисної інформації, Інтернет містить пастки — фішингові сайти, віруси тощо. Здебільшого вони спрямовані на заволодіння персональними даними та подальшим їх незаконним використанням. Тому знання про власну онлайн-безпеку у сучасному світі дуже актуальні. Із цим може допомогти Дія.Освіта.

На платформі розміщені серіали та інструкції, за допомогою яких кожен може розвинути свої цифрові навички та уникнути шахрайства в Інтернеті.