Артисти Хорошівського будинку культури здійснили творчоволонтерський візит в одну з бойових частин Житомирщини

Дата: 15.02.2024 17:07

У ці непрості для нашої країни часи, коли кожен день вимагає максимуму зусиль та відданості від усіх нас, важливо не забувати про роль мистецтва та культури в підтримці морального духу. Артисти Хорошівського будинку культури вкотре довели, що творчість має величезну силу, здійснивши черговий волонтерський візит до однієї з бойових частин Житомирської області.

Під час цього візиту колектив подарував нашим воїнам моменти відпочинку від повсякденних випробувань. Музика, пісні, театралізовані виступи — усе це допомогло створити атмосферу єдності та непохитної віри у нашу перемогу.

За зібрані кошти артисти придбали тепловізор і солодощі для наших захисників.

Робота з підтримки Збройних Сил України продовжується, і кожен внесок у цю справу має велике значення. Єднання навколо спільної мети — підтримка наших захисників — є ключовим елементом на шляху до перемоги.